کفپوش ورزشی زیر فوم دار آکام

کفپوش ورزشی زیر فوم دار آکام



کفپوش ورزشی زیر فوم دار آکام

کفپوش های ورزشی که در سالن های ورزشی بزرگ و استاندارد به کار می روند انواع مختلفی دارند اما یکی از بهترین کفپوش های استاندارد و پرکاربرد که می توان در سالن ورزشی، استادیوم ورزشی، باشگاه و ورزشگاه از آن استفاده کرد کفپوش فوم دار یا کفپوش زیر فوم دار می باشد. البته کفپوش فوم دار ورزشی نیز انواع مختلفی دارد که ضخامت لایه ها در آنها متفاوت است. همچنین این کفپوش ها رنگ های زیبا و متنوعی دارند. از این نوع کفپوش ورزشی در سالن ورزشی چند منظوره، سالن والیبال، سالن بسکتبال، سالن فوتسال و ... استفاده می شود.

کفپوش ورزشی

خوشبختانه در ایران شرکت تولید کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام طی سال ها تجربه و تولید کفپوش سالن ورزشی توانسته است بهترین کفپوش فوم دار ورزشی را با کیفیتی عالی که قابل مقایسه با تولیدات خارجی و اروپایی این محصول می باشد و همچنین با قیمت ارزان و به صرفه نسبت به تولیدات مشابه آن، به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت تولید کفپوش ورزشی آکام سالن با خدمات پس از فروش خود در راستای ارائه هرچه بهتر محصولات و خدمات به ورزشکاران و متصدیان ورزشگاه ها، باشگاه ها و سالن های ورزشی کشور تلاش می کند. آکام در طول سال ها فعالیت در سراسر کشور سالن های ورزشی زیادی را تجهیز و بهینه سازی کرده است. کفپوش آکام سالن دارای استاندارد و تاییدیه فدراسیون های مختلف ورزشی می باشد و در آزمون آزمایشگاهی اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی وزارت ورزش و جوانان، بالاترین رتبه برای تولید کفپوش چندمنظوره زیر فوم دار را کسب کرده است.

گواهینامه تولید کننده کفپوش سالن

انواع کفپوش زیر فوم دار

کفپوش های پشت فوم دار آکام در ضخامت های مختلفی تولید می شوند. کفپوش 5/5 میلی متر آکام، کفپوش 5/6 میلی متر آکام، کفپوش 7 میلی متر آکام و کفپوش 8 میلی متر آکام از انواع کفپوش ورزشی آکام سالن می باشد. این کفپوش های ورزشی زیر فوم دار به صورت 4 لایه هستند. در این لایه ها ضخامت رویه و همچنین ضخامت فوم ارتجاعی در آنها متفاوت می باشد. رویه ها با ضخامت 6/1 میلی متر و 8/1 میلی متر از جنس رویه پی وی سی PVC هستند و فوم ارتجاعی با ضخامت 9/3 میلی متر، 9/4 میلی متر، 6/5 میلی متر و 2/6 میلی متر می باشند. آکام سالن تنها برند استاندارد تولید کفپوش زیر فومدار در ایران و خاورمیانه است.

آکام کفپوش

مشخصات کفپوش فوم دار آکام

عرض رول انواع کفپوش فوم دار آکام 40/1 متر است. این کفپوش ها در برابر سایش، ضربات و فرورفتگی مقاوم هستند. از مهمترین خصوصیات کفپوش سالنی آکام، بدون آلودگی و بدون بو بودن آنهاست. همچنین کفپوش زیر فوم دار آکام سالن پس از نصب و چسب کاری بدون کاهش ابعاد خواهد ماند و در طول استفاده نیز ابعاد آن کاهش نخواهد داشت. این محصولات قابلیت درزجوش و یکپارچگی دارند. زیرسازی، نصب و خط کشی استاندارد و حرفه ای کفپوش ورزشی توسط متخصصان با تجربه آکام صورت می گیرد. با سرزدن به سایت akamsalon.ir می توانید کیفیت کفپوش آکام، رنگ و خط کشی، یکپارچگی و بدون درز بودن کف سالن ورزشی چند منظوره را پس از نصب کفپوش، در یک ویدئو کوتاه مشاهده کنید.


Copyright © 2005 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای parsskin.com محفوظ است
طراحی و اجرا:parsskin.com | نقشه سایت