معیار قیمت پنجره دوجداره و یراق الات

معیار قیمت پنجره دوجداره و یراق الاتمعیار قیمت پنجره دوجداره و یراق الات

تولید و اجرای پنجره دوجداره

تولید کننده و مجری درب و پنجره های دوجداره upvc باپروفیلVISTABESTوHOFMANN (پنجره هافمن ، ویستابست،وین تک ) اجرای ده ها پروژه بازسازی با درجه رضایتمندی A توسط مشتریان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره بدون تخریب و در کمتر از یک روز نصب توری های پلیسه برای ایجاد جریان هوای طبیعی و رهایی از حشرات موزی ما از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه درب و پنجره های دوجداره UPVC و ALUMINIUM آغاز و در طی سالیان متمادی ، با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان داخلی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، اقدام به تکمیل سبدمحصولات خود ، در زمینه تولید شیشه های دو و سه جداره ، لمینیت ، سکوریت ، امنیتی ضد گلوله و همچنین توری های پلیسه درجه یک با برترین کیفیت مواد اولیه وارداتی نموده ایم.

مزایای پنجره دوجداره (UPVC)

صرفه جوئی در مصرف انرژی به کمک درب و پنجره های دو یا سه جداره یو پی وی سی ایجاد محیطی آرام با پنجره های دویا سه جداره یو پی وی سی پنجره یوپی وی سی پنجره ای زیبا و مطابق با نما یا دکوراسیون داخلی شما جلوگیری از نفوذ هوا گرم یا سرد (Air Infiltration) پنجره های UPVC، پنجره های غیر قابل اشتعال پنجره های UPVC، پنجره های مقاوم در برابر بارانهاو عوامل اسیدی و بازی قیمت پنجره دوجداره ،لیست فروش به نوع باز شوها و جنس پروفیل و یراق الات پنجره upvc بستگی دارد .

قیمت ساخت پنجره یو پی وی سی با انواع پروفیل پنجره دوجداره و سه جداره درجه یک (سال تابستان 1398)

قیمت ساخت پنجره با پروفیل درجه یک دوجداره عرض 60 و سه کانال تحت لیسانس آلمان : متر طول 55000 الی 60000 تومان و متر مربع 350000 الی 550000 تومان

قیمت ساخت پنجره با پروفیل درجه یک دوجداره عرض 60 و چهار کانال تحت لیسانس ترک : متر طول 47000 الی 49000 تومان و متر مربع 250000 الی 440000 تومان

قیمت ساخت پنجره با پروفیل درجه یک سه جداره با عرض 70 و 5 کانال تحت لیسانس آلمان : متر طول 70000 الی 85000 تومان و متر مربع 450000 الی 800000 تومان

قیمت ساخت پنجره با پروفیل درجه یک سه جداره با عرض 70 و 5 کانال تحت لیسانس ترک : متر طول 55000 الی 60000 تومان و متر مربع 400000 الی 650000 تومان
اکثر افراد بر این باورند که تنها مزیت این پنجره ها عملکرد با کیفیت آن‌ها در برابر اتلاف انرژی است. اگر هنوز دچار تردید هستید که آیا پنجره های دوجداره عملکرد قابل قبولی دارند پس با ما همراه باشید. در ادامه از مزیت های پنجره های دوجداره را برای شما خواهیم گفت. همچنین انواع پنجره دوجداره را به شما معرفی خواهیم کرد.

لیست بروز قیمت پنجره دوجداره تابستان 98
ویستا بست فریم سه چمپر 62000 تومان
ویستابست شش فریم -بازسازی 66000 تومان
ویستابست فریم پنج چمبر 70 8500 تومان
ویستابست کشویی فریم و لنگه 75000 تومان
وینتک فریم 50000 تومان
وین تک فریم 52000 تومان
وین تک شش فریم 62000
وین تک فریم 62000
وین تک کشویی تک ریل 85000
پنسا چهار کانال فریم 40000 تومان
قیمت پروفیل uPVC که شامل هزینه ساخت ، مواد مصرفی ساخت و حمل میشود متری 18 تومان ترک -- 28 تومان آلمان

قیمت یراق آلات پنجره ترک تک حالته 140 هزار تومان --- تک حالته آلمان 300 هزار تومان --- دو حالته ترک 250 هزار تومان --- دوحالته آلمان 360 هزار تومان

قیمت نصب درب و پنجره 10 درصد کل کار و هزینه مواد مصرفی نصب 5 درصد کل کار
هزینه ساخت شیشه دوجداره نیز به همین شکل باید لحاظ شود

معولا هزینه نصب درصدی از فاکتور فروش محاسبه می شود که ممکن است بعد از بازدید از پروژه در شرایط خاص افزایش پیدا کند . در آنالیز قیمت محصولات گروه پنجره از تمام فاکتور های موجود برای استعلام قیمت در و پنجره دو جداره استفاده شده است قیمت پنجره های ما در زمستان 97 همچنان تغییری نداشته و تا پایان سال 97 نیز بدون تغییر خواهد ماند .

چه عواملی در قیمت پنجره دو جداره تاثیر دارند؟

عوامل مختلفی بر قیمت پنجره دوجداره تاثیردارند و هر کدام از این فاکتور ها دارای چند گزینه برای انتخاب می باشند که می توان بسته به میزان بودجه خود ، فاکتور مورد نظر را برای خرید و نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی انتخاب کرد برخی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc به شرح زیر می باشند:

انواع مدل پنجره دوجداره یا انواع باز شو پنجره دوجداره
انواع پروفیل مصرفی
ارتفاع و عرض پنجره
نوع یراق پنجره یو پی وی سی
شیشه دوجداره
هزینه حمل و نقل و نصب پنجره
مونتاژ تمام رباتیک

چرا نمی توان قیمت پنجره را برحسب متر مربع و متر طول قیمت گذاری کرد.

ما در این قسمت به بررسی دو مدل پنجره با سایز برابر اما قیمت متفاوت می پردازیم !!!

پنجره اول با ابعاد 1.2 متر در 1.5 متر، ثابت ( فیکس ) شامل شیشه ، بدون یراق آلات
پنجره دوم با ابعاد 1.2 متر در 1.5 متر، سه لنگه با دو لنگه بازشو ، شامل شیشه ، لولا و یراق آلات تک حالته

در پنجره اول 5.42 متر پروفیل بدون یراق الات بکار رفته است، اما در پنجره دوم 10.24 متر پروفیل و 2 عدد دستگیره ، یراق آلات تک حالته و 4 عدد لولا و بکار رفته است.

پنجره اول 2 متر عرض تک لنگه و ارتفاع 1.6 متر بدون کتیبه و فیکس، بدون یراق آلات و با استفاده از پروفیل مرغوب نوسازی ، تولید تمام رباتیک و گارانتی بلند مدت محصول ، به همراه شیشه و با احتساب 10% هزینه نصب 5.300.000 ریال خواهد بود.

بر اساس مدل موجود در تصویر قیمت پنجره با شیشه به‌صورت متر مربعی حدود 2.950.000 ریال خواهد بود.

قیمت فوق با فرض شیشه ی دوجداره 4*4 به ازای هر متر مربع 1.000.000 ریال محاسبه شده است.

پنجره دوم با ابعاد فرضی 2 متر عرض سه لنگه ، دو لنگه بازشو و ارتفاع 1.6 ‌متر بدون کتیبه و یراق آلات تک حالته و با استفاده از پروفیل مرغوب نوسازی ، تولید تمام رباتیک و گارانتی بلند مدت محصول ، به همراه شیشه و با احتساب 10% هزینه نصب 9.590.000 ریال خواهد بود.

بر اساس مدل موجود در تصویر قیمت پنجره با شیشه به‌صورت متر مربعی حدود 5.320.000 ریال خواهد بود.

با فرض شیشه ی دوجداره 4*4 به ازای هر متر مربع 1.000.000 ریال محاسبه شده است.
مدت محصول ، به همراه شیشه و با احتساب 10% هزینه نصب 9.820.000 ریال خواهد بود.

بر اساس مدل موجود در تصویر قیمت پنجره با شیشه به‌صورت متر مربعی حدود 3.068.000 ریال خواهد بود.

قیمت فوق با فرض شیشه ی دوجداره 4*4 به ازای هر متر مربع 1.000.000 ریال محاسبه شده است.

بی‌شک با تغییر ابعاد، قیمت‌ها نیز تغییر خواهد کرد به همین دلیل در ادامه مروری خواهیم داشت بر سایر ابعاد و حالات در و پنجره‌ها تا چگونگی احتساب قیمت پنجره دوجداره را بهتر متوجه شوید.
با ابعاد فرضی ۱.۲ متر عرض دو لنگه و ارتفاع 2 ‌متر با کتیبه و بدون یراق آلات با پروفیل مرغوب نوسازی ، تولید تمام رباتیک و گارانتی بلند مدت محصول ، به همراه شیشه و با احتساب 10% هزینه نصب 15.630.000 ریال خواهد بود.

بر اساس مدل موجود در تصویر قیمت پنجره با شیشه به‌صورت متر مربعی حدود 6.510.000 ریال خواهد بود.

قیمت فوق با فرض شیشه ی دوجداره 4*4 به ازای هر متر مربع 1.000.000 ریال محاسبه شده است.

قیمت پنجره دو جداره‌ UPVC دو لنگه با یک لنگه بازشو و تک حالته

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

همان طور که از نام آن پیدا است، این حفاظ به نوعی طراحی شده که در نگاه اول همانند شاخ های یک گوزن به نظر می رسد که از عمده ترین مصرف آن می توان به محافظ دیوار اشاره نمود، دلیل محبوبیت و کارایی این حفاظ بی شک نام زیبای آن و قدرتی که در شاخ گوزن ها وجود دارد است و این خود به تنهایی دلیلی بر پیدایش دیوار امنی در دل افراد خواهد بود، شاید به جرئت بتوان گفت حفاظ شاخ گوزنی از مهم ترین و در عین حال از کاربردی ترین حفاظ های موجود در دنیا است. لازم است بدانید که پیدایش حفاظ شاخ گوزنی به سال 1385 در ایران بر می گردد، درست زمانی که تعداد سارقان منازل در این زمان بسیار بسیار زیاد بود، در واقع با ورود حفاظ شاخ گوزنی که قیمت بسیار مناسب تری در مقایسه با سایر حفاظ ها داشت و همچنین از طراحی و رنگ آمیزی خوبی نیز برخوردار بود دلیلی بر افزایش فروش و اعتماد افراد به این نوع از حفاظ ها شد. مناطق کرج ، کردان کرج ، جاجرود ، بومهن ، هشتگرد ، در اطراف تهران و منطقه سعادت آباد و شمال شهر از خریداران ابتدائی حفاظ ساختمان و حفاظ شاخ گوزنی بوده اند .

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است؟

در تهیه و ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد سایز 10 میلی متری به عنوان یک شکل دهنده اصلی استفاده می شود، در ابتدا میلگرد 10 میلی متری را برش می دهیم و پس از برش دادن و تیز نمودن سطح آن به سراغ دستگاه های مخصوص پرس فرمی می رویم که پس از جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با بالاترین کیفیت شکل می گیرد، اما لطفا در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری از مراحل تهیه و تولید این حفاظ به دست آورید.

1- مرحله اول در ساخت حفاظ شاخ گوزنی | جوشکاری:

در این مرحله که یکی از ابتدایی ترین مراحل ساخت این محصول است، میله های خم شده ای که توسط دستگاه های پرس آماده شده اند را در قالب های مخصوص تولید نرده قرار می دهند و پس از چیدن آن ها در کنار یکدیگر، جوشکاری می شوند. البته جالب است بدانید که هر نوع تولید کننده ای از شیوه خاصی برای تهیه و توزیع حفاظ ها استفاده می کند. بعضی از تولید کنندگان میله ها را در سایز های مختلف در جلوی میز کار قرار می دهند و جوشکار مربوطه نیزبنا به احتیاج قطعه ای را برداشته و‌با نگه داشتن دست، آن را جوش می دهد این نوع روش جوش در تولید حفاظ شاخ گوزنی را جوش یک طرفه می گوییم.


Copyright © 2005 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای parsskin.com محفوظ است
طراحی و اجرا:parsskin.com | نقشه سایت