گنجایش و محفظه های کوله پشتی مسافرتی

گنجایش و محفظه های کوله پشتی مسافرتیگنجایش و محفظه های کوله پشتی مسافرتی

می خواهیم در این نوشته در مورد گنجایش و محفظه های کوله پشتی کوهنوردی مطالب جالبی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

محفظه کیسه خواب

همانطور که از عنوان مشخص می باشد این قسمت برای قرارگیری کیسه خواب تعبیه شده است و به جای اینکه شما کیسه خواب خود را در یک ساک جداگانه حمل کنید می توانید در کوله پشتی خود قرار دهید تا دستان شما آزاد باشد. همچنین از این مکان می توانید برای قرار دادن وسایل دیگر نیز استفاده کنید.

کوله پشتی

پوشش ضد آب

کوله پشتی می بایست ضد آب باشد تا در هنگام بارندگی رطوبت وارد کوله نشود. کوله پشتی هایی که دارای پوشش ضد آب هستند باعث می شوند تا در مقابل باد نیز مقاوم باشند. همین امر باعث می شود تا آسیب کمتری به کوله پشتی وارد شود. اگر این ویژگی در کوله پشتی شما وجود نداشته باشد شما می بایست با یک لایه نازک لوازم درون کوله پشتی را بپوشانید.

مخزن آب

شاید بدانید که مخزن آب به صورت جداگانه به فروش می رسد. فضای موجود در کوله پشتی برای مخزن آب تعبیه شده است. مخزن آب دارای چند لایه آستر می باشد که باعث تصفیه آب می شود. همچنین یک لوله کوچک برای خروج آب دارد.

شما می بایست برای خرید کوله پشتی مدنظر خود برخی نکات را رعایت کنید.

اکثر کوله پشتی دخترانه ها دارای زیپ های مختلف می باشند. برخی از کوله ها دارای زیپ های بیرونی هستند که از بیرون کوله دوخته شده اند و باز کردن این نوع کوله ها آسان می باشد. امنیت این نوع کوله ها کم می باشد. پس در هنگام خرید بهتر است بند و تسمه های کوله خود را بررسی کنید. بهتر است در هنگام خرید مدل ها و سبک های مختلف کوله پشتی را امتحان کنید تا بتوانید راحت ترین کوله پشتی را انتخاب کنید. برخی کوله پشتی ها دارای بندهای لیز می باشند که برای خرید مناسب نیستند. بندهای لیز باعث می شود تا لغزش زیاد بر روی بدن ایجاد شود. همچنین در هنگام خرید می توانید به گارانتی محصول دقت کنید. محصولی را انتخاب کنید که دارای گارانتی مناسب باشد. هزینه کوله پشتی هایی که دارای گارانتی هستند به مراتب بیشتر است. محفظه و جیب های کوله پشتی می تواند نقش مهمی در انتخاب داشته باشد. شما می توانید کوله هایی را انتخاب کنید که دارای محفظه زیادی دارند تا بتوانید لوازم خود را درون آن قرار دهید.


Copyright © 2005 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای parsskin.com محفوظ است
طراحی و اجرا:parsskin.com | نقشه سایت