طراحی سایت فروشگاه با امکانات سایت دیجی کالا

طراحی سایت فروشگاه با امکانات سایت دیجی کالاطراحی سایت فروشگاه با امکانات سایت دیجی کالا

دی جی کالا قوی ترین وب سایت در ایران می باشد که امکانات زیادی نیز دارد و به عنوان برترین نمونه ی سایت فروشگاه می توان از آن الگو گرفت. این وب سایت تمامی امکانات اصلی و جانبی فروشگاه های اینترنتی را دارا می باشد. در اینجا قصد داریم امکانات این وب سایت را برایتان شرح دهیم.

طراحی سایت دیجی کالا

هزینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی دارکوب به صورت ریسپانسیو و سازگار با گوشی تلفن همراه نیز دو و نیم میلیون تومان می باشد که این هزینه پایین ترین و کمترین تعرفه ی سایت فروشگاهی می باشد و طبق امکانات مورد نیاز کارفرما تعرفه مشخص می گردد. دارکوب در راه اندازی وب سایت ها ، ابتدا قالب ها را از پایه پیاده سازی خواهد کرد و از قالب های آماده استفاده نمی کند. زمان طراحی سایت فروشگاهی سه هفته می باشد. همچنین سایت هایی وجود دارد که سایت آماده ی فروشگاهی را می فروشند که طبق نیاز به پشتیبانی استفاده از این قالب ها تحت هیچ شرایطی توصیه نخواهد شد. امکانات اولیه ی طراحی سایت فروشگاهی دارکوب شامل موارد زیر می باشد:

- داشتن قابلیت وسیع کردن امکانات وب سایت در آینده
- مدیریت دسته بندی های مربوط به فروشگاه
- مدیریت محصولات
- فیلدهای اختصاصی محصول
- گالری عکس های محصولات
- قابلیت قید نظر روی هر محصول
- مدیریت کردن منوی اطلاعات وب سایت
- نسخه ی ریسپانسیو و سازگار بودن آن با گوشی همراه
- بهینه سازی سرعت وب سایت
- ایمن سازی وب سایت
- مدیریت سفارشات کاربران
- سیستم تخفیف و کوپن
- سبد خرید جهت سفارشات
- درگاه پرداخت آنلاین
- آموزش پانل کاربری به کارفرما
- پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز در هفته برای یکسال
- سیستم اسلاید شو و مدیریت آن
- عضویت و ورود کاربران در سایت
- پروفایل کاربر
- نشان دادن لیست وضعیت خریدهای انجام شده ی کاربر
- مقالات وب سایت
- تماس با ما
- جدید ترین محصولات
- پربازدید ترین محصول ها
- مهمترین محصولات
- مرتب کردن لیست محصولات
- جستجوی محصولات
- سیستم رای دهی و نظر دهی به محصول
- کنترل پانل مدیر سایت جهت مدیریت تمامی موارد
- سیستم موجودی کالا
- درج عبارات و توضیحات کلیدی
- طبق اصول استانداردهای سئو و بهینه سازی وب سایت طراحی شود
- قابلیت تعریف روش های پرداخت
- قابلیت تعریف روش های حمل و نقل

امکانات اولیه ی وب سایت دیجی کالا

مجموعه ای از امکانات وب سایت دیجی کالا وجود دارد که در سایت های فروشگاهی مشترک هستند و همه ی سایت های فروشگاه آنلاین نیز این امکانات را دارا می باشند.

امکانات پیشرفته ی فروشگاه دیجی کالا

چنین امکاناتی در سایت های معمولی فروشگاهی موجود نمی باشند. در صورت نیاز به طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای به ادامه ی مطلب توجه فرمائید. شاید در فروشگاه مورد نظرشما نیازی به امکانات مورد نظر نباشد و شاید بهتر است در طراحی سایت فروشگاهی با متخصصین راه اندازی سایت های آنلاین مشورت کنید.

سیستم جستجوی پیشرفته و فیلتر طبق دسته بندی

این سیستم جستجوی پیشرفته طبق دسته بندی وب سایت دیجی کالا بسیار قدرتمند خواهد بود و این امکان را به شما خواهد داد که در هر دسته بندی از وب سایت بتوانید فیلدهای مختص آن دسته بندی را جستجو کنید. مثلا در دسته بندی موبایل می توانید تعداد سیم کارت و سایر فیلدهای مربوط به موبایل را در بین موبایل های موجود جستجو کنید و اگر در قسمت لپ تاپ هستید قادرید پردازنده و سایر فیلدهای اختصاصی موبوط به این دسته بندی را جستجو نمائید. این قابلیت بسیار پیچیده می باشد که کنترل کاملی باید در بخش مدیریت انجام داد.

سیستمی جهت مقایسه ی محصولات

داشتن این قابلیت به کاربر این امکان را خواهد داد تا در هر دسته بندی از وب سایت بتواند دو یا چندین محصول را با هم مقایسه کند تا کاربر بتواند با دیدی بهتر محصول را انتخاب کند. این سیستم فیلدهای مختلف چند محصول را مقابل هم قرار داده تا نیازی نباشد کاربران چند صفحه ی مختلف را برای مقایسه ی محصولات مشاهده کنند.

سیستمی جهت پیگیری محصولات

داشتن این قابلیت این امکان را به کاربر می دهد تا در صورتی که می خواهند از روند تغییرات قیمت و به روزرسانی محصولات آگاهی داشته باشند در خبرنامه ی مربوط به محصولات عضو شوند تا در صورت تغییرات جدید در قیمت و سایر مشخصات محصولات ایمیلی به کاربر ارسال گردد.

اضافه به علاقه مندی ها

دارا بودن این قابلیت به این طریق است که بتوانید محصولات مورد نظر را در علاقه مندی های خود اضافه کنید تا در صورت نیاز بتوان سریع آنها را پیدا کنید. همچنین اگر کاربر وارد وب سایت شده باشد ، علاقه مندی های کاربر در ورودی بعدی نیز ذخیره می شوند و از این طریق می توان محصولات مورد نظر را سریع تر پیدا کرد.

سیستمی جهت نظر دادن پیشرفته در دیجی کالا

معمولا سایت های فروشگاهی دارای سیستمی جهت رای و نظرات دارند اما دیجی کالا نسخه ی پیشرفته ی آن را دارد. کاربران می توانند روی نظرات رای دهند و رای دهی آنها روی چند المان مختلف باشد.

نمودار قیمت ها

افزایش و کاهش قیمت محصول را روی یک نمودار در صفحه ی محصولات نشان می دهند تا کاربر بتواند اطلاعات بیشتری از محصول کسب کند.

امکاناتی که این سایت ندارد و پیشنهاد می شود حتما برای سایت در نظر گرفته شود.

داشتن نسخه ی موبایلی وب سایت و طراحی سایت به صورت ریسپانسیو اهمیت بسیار بالایی دارد و دلیل اصلی آن این است که تقریبا 50 درصد کاربران امروزه از موبایل جهت وب سایت ها استفاده می کنند و همچنین گوگل و سایر موتورهای جستجو داشتن نسخه ی موبایلی وب سایت را از المان های اصلی وب سایت می دانند.

ارسال پیام

اعلانات و پیام ها علاوه بر ایمیل از طریق SMS نیز اطلاعات رسانی می شوند.

SSL

شاید بهتر باشد برای وب سایت فروشگاهی گواهینامه ی SSL خریداری و وب سایت را بر HTTPS نیز پیاده سازی کنید. این گواهینامه برای وب سایت های فروشگاهی بسیار ضروری هستند. همچنین برای امکانات وب سایت فروشگاهی خود حتما با متخصص طراحی وب سایت مشورت داشته باشید. دارکوب از سال 81 تا کنون در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی فعالیت داشته و حدودا 3000 وب سایت را طراحی کرده است.

برای ساخت وب سایت حرفه ای مانند دیجی کالا می توانید از سایت ساز آنلاین و فروشگاه ساز ویزمیز استفاده کنید.


Copyright © 2005 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای parsskin.com محفوظ است
طراحی و اجرا:parsskin.com | نقشه سایت