درب اتوماتیک شیشه ای- پارتیشن شیشه ای- شیشه نشکن

تماس با ما  

تبلیغات  

گالری عکس
انجمن هادرب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

همانطور که از اسم این مدل از درب ها معلوم است، درب اتوماتیک شیشه ای توسط موتوری بعد شناسایی تردد توسط چشمی، عملیات باز و بسته شدن درب را انجام می دهد. تنظیمات مربوط به حساسیت چشمی توسط کارشناسان نصب قابل تنظیم می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد. کاربرد اصلی درب اتوماتیک شیشه ای، بهینه سازی تردد می باشد. با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای علاوه بر بهینه سازی نیروی انسانی، در ذخیره سازی انرژی نیست تاثیر بسیار زیادی دارد. از درب اتوماتیک شیشه ای می توان در درب لابی آپارتمان ها و هتل ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، فروشگاه ها، مغازه ها و در هر جای پرتردد دیگر می توان از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای

اگر به فکر طراحی فضای اداری شرکت خود هستید، استفاده از پارتیشن شیشه ای می تواند در استفاده مفید از فضا بسیار تاثیر گذار باشد. با اندازه گیری دقیق و پیاده سازی طرحی مناسب می توان فضا های مناسبی با اندازه ی دلخواه ایجاد کرد که علاوه بر استفاده مفید از فضا، زیبایی خاصی به واحد شما خواهد داد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای در آپارتمان ها

با افزایش هزینه ها، بالا رفتن مخارج، خرید خانه های بزرگ تقریبا به یکی از مشکلات جامعه تبدیل شده است. کم بود تعداد اتاق خواب، نبود فضای مناسب به عنوان اتاق کار از مشکلاتیست که اکثر صاحب خانه های کوچک با آن دست و پنجه نرم می کنند. راه حل رامادر برای خانه های کوچک استفاده از پارتیشن شیشه ای می باشد. ساخت فضا هایی از محیط های بلا استفاده در خانه و یا پارتیشین بندی قسمتی از واحد به عنوان فضای کار و یا اتاق خواب می تواند کمک به فضا سازی مناسب در واحد های کوچک نماید.

شیشه نشکن

شیشه نشکن به عنوان شیشه جلوی خودرو برای اولین بار در سال 1927 مورد استفاده قرار گرفت. امروزه شیشه نشکن کاربرد های بیشتری نسبت به آن زمان دارد. دلیل استفاده بیشتر این نوع شیشه نسبت به سایر شیشه ها به دلیل امنیت بیشتر نسبت به سایر مدل ها می باشد. در صنعت ساختمان استفاده های متفاوتی از شیشه نشکن می شود زیرا امنیت بالا مورد توجه سازندگان و حتی مصرف کنندگان قرار دارد.


[ پارس اسكين ] Www.ParsSkin.Com © 2010

قالب وبلاگ