مشکلات اساسی سئو درگیرشونده وبلاگ

تماس با ما  

تبلیغات  

گالری عکس
انجمن هامشکلات اساسی سئو درگیرشونده وبلاگ

در این بخش مهم ترین موضوعات توصیه شده توسط سئوکاران حرفه ای ایجاد محتوای جدید و با کیفیت است. اضافه کردن محتوای باکیفیت به سایت مهم ترین وظیفه بوده اما وقتی موضوع درباره تصحیح سئو سایت باشد بهینه سازی محتوای موجود باید در صدر فعالیت ها قرار گیرد. شما باید به بررسی کپی بودن محتوا بپردازید.

seo

در هنگام فعالیت ها به این موضوعات توجه کنید :

کمبود حالت های تبدیل

اگر محتوای ارائه شده در سایت خواسته ها و نیازهای کاربران را پاسخگو نباشد موضوع تبدیل آسیب خواهد دید. در این حالت باید فعالیت های نخستین سایت،آنالیز سایت و بازرسی محتوای موجود بر اساس کلمات کلیدی و علاقه کاربران باشد. این حالت وجود دارد که خریداران و کاربران در بالای هرم خرید محتوای خود را در پایین ترین قسمت هرم دریافت کنند. با این شرایط عمل تبدیل رخ نمی دهد چون محتوای شما خواسته های کاربارن را پاسخ گو نیست.

کمبود نرخ کلیک CTR با وجود رتبه بندی بالا

اگر نرخ کلیک در صفحه کم و در عین حال رتبه بندی بالاتر باشد احتمال این وجود داردکه رقبای شما به ترافیک با استفاده از اسنیپت های ساختاری دستبرد می زنند. اسنیپت های ساختاری این قابلیت را ایجاد می کند تا ترافیک ارگانیک با رتبه بندی در رتبه صفر بدست آید. به عنوان یک شخص بی طرف کلمات کلیدی خود را جستجو و رتبه کلمه کلیدی را بررسی کنید و مشاهده کنید که آیا رقبای شما در رتبه صفر مشاهده می شوند. اگر این طور باشد بهینه سازی محتوای موجود را برای اسنیپت های ساختاری الویت بندی کنید.

کمبود اشتراک گذاری های رسانه های اجتماعی ارگانیک

اگر در تلاش این هستید که اشتراک گذاری های محتوای خود در رسانه ها و شبکه های اجتماعی افزایش پیدا کند ممکن است یک مشکل درباره کیفیت محتوا وجود داشته باشد. محتوای خود را بررسی کنید آیا این محتوا خاص و رقابتی است ؟ مطمئن شوید که محتوای در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل به نیازها و خواسته های کاربران پاسخ دهد.

کمبود لینک های کسب شده

اگر سایت های دیگر به وبسایت شما لینک نزنند این هم نشانه ایی است که محتوای شما از کیفی دچار مشکل است. سایت ها نمی توانند به شما لینک بزنند پس آن ها از وجود شما بی خبر هستند. برای حضور در شبکه ها و رسانه های اجتماعی زمان بندی داشته باشید و سعی کنید حضور فعالی داشته باشید. با حضور فعال در شبکه های اجتماعی می توانید یک ارتباط قوی داشته و با این کار می توان کاربرانی را که با برند شما آشنا شده اند تبدیل به خریدار شوند.

موضوعات مهمی وجود دارند که باید الویت بندی شده و سپس بر اساس این الویت بندی ها آن ها را انجام داد و در این راه از ابزار سئو موجود استفاده نمود. حذف محتواهای المثنی در ریدیرکت ها و یا استفاده از تگ های کنونیکال الویت بالای دارند اما هوشیار باشید که حالت مهم و لازم بحرانی نیستند تا زمانی که جریمه های رتبه بندی شامل آن ها نشوند.

پنجره upvc
خرید شارژ ایرانسل
طراحی سایت
دوربین های امنیتی
خاستگاه و منشأ گونه‌های غاز اهلی
قیمت سرور اچ پی
سالس لینک
بک لینک دائمی
تعبیر خواب
دوربین مدار بسته
هتل مشهد
تاج گل تبریک افتتاحیه
گردنبند
سرور مجازی
لوله کاروگیت
دانلود آهنگ جدید
رادیو جوان
پخش سراسری آهنگ
خرید وکیوم
انجام پایان نامه دکتری
خرید فرش ماشینی
طراحی سایت مشهد
آموزش سئو
خرید کوله پشتی
فال امروز من چيست
گوگل رنک
ایران رمان
ابزار وبلاگ بی تولز
وبلاگ استت
مجید دانلود
خبرهای داغ جهان
پروپوزال آماده
مشاوره آنلاین
قیمت المنت کمربندی
تشخیص ترکیدگی لوله
دیزل ژنراتور
خرید
تشریفات مجالس
ثبت شرکت
فروشگاه بازی
چت روم
خرید ممبر تلگرام
- مشکلات اساسی سئو درگیرشونده وبلاگ
- تاریخچه تابلو سازی
- خلق تبلیغات جذاب
- سوغات محبوب ترکیه
- اهداف بازاریابی
- سقف نورگیر
- بهترین جاذبه های گردشگری استانبول و دبی را در سایت تورنت ببینید !!!
- خرید اقساطی خودرو
- کدام مرکز جراحی زیبایی معتبر است ؟
- معرفی مجله‌ی اینترنتی برای علاقه‌مندان روان‌شناسی
- سیستم حضور و غیاب کامل با گیت کنترل تردد
[ پارس اسكين ] Www.ParsSkin.Com © 2010

قالب وبلاگ